Czym się zajmujemy?

Zamiłowanie – jest kluczowym elementem naszej działalności, którą prowadzimy nieprzerwanie od lat. Wiele lat pracy dla naszych klientów zaowocowało bogatym doświadczeniem w skutecznym i profesjonalnym doborze asortymentu. Nieustannie rozbudowywaliśmy nasz asortyment, aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych partnerów. Obecnie nasza oferta składa się z ponad 20,000 produktów, które idealnie odpowiadają na wymagania rynku i naszych klientów. Każdego dnia obsługujemy wielu klientów z Polski, ale także z innych krajów Europy. Jest nam niezmiernie miło podziękować tym, którzy nam zaufali, i zapewniamy, że z naszej strony zawsze będziecie mogli liczyć na 101% zaangażowania, aby nasza współpraca była łatwa, profesjonalna i efektywna.

Do nowych klientów, którzy są niezdecydowani, chcielibyśmy powiedzieć „nie obawiajcie się” ;). Ciekawi, dlaczego do tej pory zaufało nam tak wielu klientów? To dlatego, że skoncentrowaliśmy się na dostarczaniu kompleksowej oferty, którą stale ulepszamy dla Waszej wygody.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  1. Osobiste i fachowe podejście do każdej osoby korzystającej z naszych usług
  2. Elastyczność w ustalaniu cen
  3. Dedykowany opiekun dla każdego Klienta
  4. Profesjonalne doradztwo przy wyborze asortymentu
  5. Dostarczanie towaru bezpośrednio do Klienta
  6. Możliwość wysyłki przesyłek na terenie całej Polski i Europy, nawet w soboty i święta (szczególnie istotne podczas żniw)
  7. Sprawne i bezkłopotowe procesowanie gwarancji
  8. Zajmowanie się skomplikowanymi i mniej pożądanymi zadaniami

Jak możesz zauważyć, mamy potężne argumenty do nawiązania współpracy. Jeśli pragniesz mieć możliwość załatwienia wszystkiego co dotyczy rolnictwa, leśnictwa, ogrodnictwa, motoryzacji oraz wyposażenia warsztatu w jednym miejscu, to ten adres jest wręcz doskonały dla Ciebie.

Co oferuje Centrala Rolnicza?

Centrala Rolnicza dla rolnictwa

Posiadamy części zamienne do polskich ciągników takich jak Ursus, Pronar oraz MF na licencji. Oferujemy również części do ciągników z rynku zachodniego i wschodniego, w tym do marek Case IH, Steyr, New Holland, John Deere, Fendt, Massey Ferguson, Deutz-Fahr, Ford, Fiat, Lamborghini, Same, Landini, Valtra&Valmet;, Claas, Renault, Zetor, McCormick, David Brown, JCB, Kubota, Lindner, Fortschritt, MTZ, Bealrus, Władimirec T-25, LTZ, JUMZ.

Zapewniamy również części do kombajnów marek Case IH, New Holland, John Deere, Fendt, Massey Ferguson, Deutz-Fahr, Claas, Bizon, Claeys, Laverda.

W naszej ofercie znajdują się części do polskich maszyn rolniczych takich jak Unia Group (Famarol, Pilmet, Agromet Brzeg, Rolmasz – Kraj), Akpil, KFMR Krukowiak, Metal-Fach, Ursus (POL-MOT TUR) Pronar, SaMASZ, Sipma oraz części do maszyn rolniczych zachodnich – Case IH, New Holland, Amazone, Lemken, Horsch, Kunh, Claas, Claeys, Deutz-Fahr, Fortschritt, Krone, Grégoire-Besson, Kubota, Kuhn, Kverneland, Laverda, Maschio Gaspardo, Manitou BF, Pöttinger, Rabewerk, Stoll.

Dla branży budowlanej, proponujemy części do maszyn takich jak JCB, Case.

Centrala Rolnicza dla motoryzacji

Dostarczamy oleje, smary, farby i chemię warsztatową od najbardziej renomowanych producentów, takich jak Akcela, Ambra, Castrol, Mobil, Motul, Fuchs, Aral, Lotos, Cx-80, Forch, Wurth, Mannol, Orlen Oil, Gravis i wielu innych. Oferujemy filtry, oleje, paski klinowe, łożyska, uszczelniacze, żarówki, opony do większości samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych.

Znajdziesz u nas także produkty z zakresu hydrauliki i pneumatyki siłowej. Posiadamy prowadnice, łańcuchy, oleje, części i akcesoria do pił spalinowych marek Sthil, Husqvarna, Oleo-Mac i innych. Nasza oferta obejmuje również szeroki wybór podkładek, śrub, nakrętek o różnej twardości i rozmiarach.

Zapewniamy wyposażenie warsztatowe od takich marek jak Hogert, Yato, Wurth, Geko, Verke, Vorel, Flo, Olmar, Mertz, Waryński, Richmann, Corona i wielu innych. W asortymencie mamy wszystko, co jest potrzebne do produkcji zwierzęcej, wyposażenie gospodarstwa, materiały mocujące, generatory, pompy do wody czystej i brudnej, urządzenia ogrodowe, odzież i ochronę osobistą.

Posiadamy też akcesoria do samochodów osobowych, w tym przewody gumowe do wody, paliwa i innych płynów, a także pełną ofertę opasek ślimakowych i GBS. W naszym asortymencie znajdziesz światła LED, zwykłe, halogeny, złączki przyczepki, klemy, spinki, belki oświetleniowe, przewody i wiele innych produktów w tej grupie.

Dostarczamy akumulatory od różnych producentów do samochodów osobowych, rolniczych, budowlanych, ciężarowych, łodzi motorowych, motorów i innych pojazdów oraz urządzeń, w których są one używane.

Nie jest możliwe pełne opisanie naszej oferty, która ciągle się powiększa. Mamy nadzieję, że już dostrzegasz dlaczego tak wielu Klientów zdecydowało się na zaufanie nam – i mamy nadzieję, że Ty również nam zaufasz. Gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziony! Aby pokazać, że nie są to tylko słowa, poniżej znajdują się zdjęcia naszego Centrum.

Chcielibyśmy podziękować za poświęcenie czasu na zapoznanie się z naszą ofertą. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy Ci samych sukcesów!